Bojujeme! Hlasujte denne za nový K PARK

 23.08.2023

Spoločnosť Kaufland spustila súťaž o nové športovo-oddychové areály K PARK, ktoré vybuduje najúspešnejším mestám a mestským častiam. Súčasťou areálu sú skate prvky, lezecká stena, workout zóna, stolný tenis, stojan na bicykle, oddychové sedenia a koše na odpad.

Hlasovanie je možné každý deň na stránke www.kauflandpark.sk. Registrácia do súťaže a hlasovanie je bezplatné. Nie je potrebné uskutočniť žiadne nákupy v určitej hodnote. Hlasujúci má zároveň šancu vyhrať aj 1 z 30 mobilných telefónov.

Hlasujúci, ktorý sa rozhodne zapojiť do hlasovania, sa na stránke zaregistruje. Registrácia je potrebná iba pri prvej návšteve. Následne sa hlasujúci prihlasuje svojím vytvoreným účtom. Registrácia prebieha cez e-mail. Hlasujúci bude následne vyzvaný na zadanie telefónneho čísla, na ktoré mu bude zaslaná overovacia SMS s vygenerovaným kódom. Po zadaní správneho kódu sa registrácia dokončí. Po dokončení registrácie hlasujúci udelí hlas: Košice - u. p. Dargovských hrdinov.

Hlasovanie prebieha do 20. 9. 2023 23:59:59 hod.

Naša mestská časť má reálnu šancu na výhru. O súťaži môžete informovať aj vašich blízkych, známych, kolegov alebo susedov. Budeme vďační.

Ďakujeme.