Pozývame vás na Furčianske Vianoce 13. decembra v parku pri fontáne

 03.12.2023

Milí obyvatelia mestskej časti Košice-Dargovských hrdinov, srdečne vás pozývame na FURČIANSKE VIANOCE, ktoré budú slávnostne otvorené v stredu 13. decembra od 13.00 h v parku pri fontáne. Vianočné trhy sa týmto dňom nekončia a stánkari budú k dispozícii až do soboty 16. decembra v čase od 15.00 do 20.00 h.

V priebehu stredy 13. decembra budú žiaci zo základných škôl našej mestskej časti skrášľovať veľký vianočný stromček s vlastnoručne vyrobenými ozdobami. V kultúrnom programe v stredu 13. decembra od 13.00 h vystúpi operný spevák Jaroslav Dvorský, študenti z Konzervatória Jozefa Adamoviča, Marek Lacko z Česko Slovenskej Superstar a Hlasu Česko Slovenska, hudobník Jožko Pástor, tanečná škola SHOW DS Košice, Taekwondo Star-Club bojových umení či talentovaní furčianski žiaci základných škôl.

Okrem rôznych pochúťok sa bude na zahriatie podávať starostovský punč, príspevok bude venovaný na charitatívne účely. Tešíme sa na vás v stredu 13. decembra!

V prípade záujmu stánkarov byť súčasťou Furčianskych Vianoc, môžete nás kontaktovať na sekretariáte mestskej časti Košice-Dargovských hrdinov:

- telefonicky: 055 300 90 01,

- e-mailom: sekretariat@kosice-dh.sk.