Od 13. do 18. apríla sa uskutoční zametanie vnútroblokových komunikácií

 06.04.2022

Strojné zametanie a pozber posypového materiálu na bočných komunikáciách v mestskej časti Košice-Dargovských hrdinov sa uskutoční od 13. , 14., 15. a 18. apríla 2022 v čase od 8. do 12. hodiny. Na pozber sú vyčlenené štyri malé mechanizmy a jeden veľký mechanizmus na širšie ulice. Komunikácie (cesty, schody, chodníky) budú dočisťovať ruční pracovníci.

V rámci čistenia komunikácií od posypu sa bude realizovať aj čistenie uličných dažďových vpustí. Prenosné dopravné značenie na jednotlivých uliciach bude obyvateľov v predstihu informovať o čase a dátume čistenia, aby tomu mohli tomu prispôsobiť parkovanie svojich motorových vozidiel. Za pochopenie ďakujeme.

13. APRÍL (STREDA): Ulica Sv. rodiny, Kurská, Kalinovská, Tokajícka, Lidické námestie, Benadova, Prešovská cesta, Vo Výmoli.

14. APRÍL (ŠTVRTOK): Jegorovovo námestie, Bašťovanského, Jaltská, Postupimská, Kpt. Jaroša, Adlerova, Fábryho, Exnárova, Maršala Koneva.

15. APRÍL (PIATOK): Bielocerkevská, Povstania českého ľudu, Maurerova, Dvorkinova, Krosnianska, Buzulucká.

18. APRÍL (PONDELOK): Clementisova, Slivník, prístupová cesta na Vyšné Opátske, podjazd pod Sečovskou cestou, Orechová, Drieňová, Charkovská, Zupkova, Ovručská, Lupkovská.