Táto internetová stránka používa technológiu cookies. Bližšie informácie o súboroch cookies nájdete v sekcii webstránky Cookies.

Viac
 

Poslanci

Volebný obvod č. 1

ulice: Kalinovská, Kurská, Tokajícka, Lidické námestie

Roland Georgiev

Roland Georgiev

Tokajícka 16, Košice, nezávislý kandidát

nezávislý kandidát
člen finančnej komisie

roland.georgiev@kosice-dh.sk

Eduard Valkovský

Eduard Valkovský

Kurská 29, Košice, KDH, SaS, SPOLU – občianska demokracia, SMK – MKP, NOVA

koalícia KDH, SaS, SPOLU – občianska demokracia, SMK – MKP, NOVA
člen Rady MiZ MČ Košice – DH,
člen finančnej komisie

eduard.valkovsky@kosice-dh.sk


Volebný obvod č. 2

ulice: Benadova, Bašťovanského, Jegorovovo námestie, Jaltská, Kpt. Jaroša, Bielocerkevská, Postupimská 33, 35, 37, Slivník

MUDr. Ján Sekáč

MUDr. Ján Sekáč

Bielocerkevská 27, Košice, Šport do Košíc a na Východ

strana Šport do Košíc a na Východ
člen komisie ochrany verejného poriadku, životného prostredia a výstavby,
člen komisie na ochranu verejného záujmu

jan.sekac@kosice-dh.sk

Ing. Matúš Novák, PhD.

Ing. Matúš Novák, PhD.

Bielocerkevská 5, Košice, KDH, SaS, SPOLU – občianska demokracia, SMK – MKP, NOVA

koalícia KDH, SaS, SPOLU – občianska demokracia, SMK – MKP, NOVA
člen Rady MiZ MČ Košice – DH,
člen komisie ochrany verejného poriadku, životného prostredia a výstavby

matus.novak@kosice-dh.sk

Mgr. Marián Krasnovský

Mgr. Marián Krasnovský

Buzulucká 8, Košice, KDH, SaS, SPOLU – občianska demokracia, SMK – MKP, NOVA

koalícia KDH, SaS, SPOLU – občianska demokracia, SMK – MKP, NOVA
člen komisie sociálnej, kultúry a športu,
predseda komisie na ochranu verejného záujmu

marian.krasnovsky@kosice-dh.sk


Volebný obvod č. 3

ulice: Postupimská 1 – 7, 9, 11 – 29 nepárne čísla, 31, Maurerova, Povstania českého ľudu, Dvorkinova, Clementisova, Orechová, Drieňová, Na hore, Vyšná úvrať, Sečovská cesta nepárne čísla

Mgr. Jana Rubická

Mgr. Jana Rubická

Dvorkinova 18, Košice, KDH, SaS, SPOLU – občianska demokracia, SMK – MKP, NOVA

koalícia KDH, SaS, SPOLU – občianska demokracia, SMK – MKP, NOVA
predseda finančnej komisie

jana.rubicka@kosice-dh.sk

RNDr. Miriam Melišová - Čugová

RNDr. Miriam Melišová - Čugová

Dvorkinova 3, Košice, SMER - SD
miriam.melisova.cugova@kosice-dh.sk

Mgr. Dominik Babušík

Mgr. Dominik Babušík

Na hore 10, Košice, ŠANCA

strana ŠANCA
člen Rady MiZ MČ Košice – DH,
predseda komisie sociálnej, kultúry a športu,
sobášiaci poslanec

dominik.babusik@kosice-dh.sk


Volebný obvod č. 4

ulice: Buzulucká, Charkovská, Zupkova, Ovručská, Krosnianska 1 – 13 nepárne čísla, Lupkovská

Ing. Roman Križalkovič

Ing. Roman Križalkovič

Zupkova 35, Košice, KDH, SaS, SPOLU – občianskademokracia,SMK – MKP, NOVA

koalícia KDH, SaS, SPOLU – občianska demokracia, SMK – MKP, NOVA
člen Rady MiZ MČ Košice – DH,
predseda komisie ochrany verejného poriadku, životného prostredia a výstavby

roman.krizalkovic@kosice-dh.sk

Ing. Vladislav Stanko, MBA, LL.M

Ing. Vladislav Stanko, MBA, LL.M

Buzulucká 25, Košice, OĽANO, SME RODINA – Boris Kollár, Zmena zdola, DÚ Slovenska

koalícia OĽANO, Sme rodina – Boris Kollár, DÚ
člen komisie ochrany verejného poriadku, životného prostredia a výstavby,
člen komisie na ochranu verejného záujmu,
sobášiaci poslanec

vladislav.stanko@kosice-dh.sk


Volebný obvod č. 5

ulice: Krosnianska (mimo 1 – 13 nepárne čísla), Exnárova, Fábryho, Adlerova, Sv. Rodiny

Ing. Dušana Sobodová

Ing. Dušana Sobodová

Krosnianska 73,Košice, nezávislý kandidát

nezávislý kandidát
člen komisie ochrany verejného poriadku, životného prostredia a výstavby,
sobášiaci poslanec

dusana.sobodova@kosice-dh.sk

Mgr. Ľubor Kalafus

Mgr. Ľubor Kalafus

Krosnianska 85, Košice, KDH, SaS, SPOLU – občianska demokracia, SMK – MKP, NOVA

koalícia KDH, SaS, SPOLU – občianska demokracia, SMK – MKP, NOVA
člen komisie ochrany verejného poriadku, životného prostredia a výstavby

lubor.kalafus@kosice-dh.sk

Jaroslav Dvorský

Jaroslav Dvorský

Adlerova 2, Košice, SMER - SD

strana SMER – SD
člen komisie sociálnej, kultury a športu,
člen komisie na ochranu verejného záujmu,
sobášiaci poslanec

jaroslav.dvorsky@kosice-dh.sk


Poslanecké dni pre občanov

Poslanecké dni sa konajú každú stredu (v pracovných dňoch) v čase od 15.30 do 16.30 h v zasadačke Miestneho úradu mestskej časti Košice-Dargovských hrdinov na Dvorkinovej ulici 7 s výnimkou letných prázdnin v júli a auguste. Občania majú možnosť osobne komunikovať s poslancami miestneho zastupiteľstva a oboznamovať ich s podnetmi a návrhmi na činnosť. Prehľad poslaneckých dní v prvom polroku 2020.


Dátum Poslanec Bydlisko - ulica číslo Mesto
15.01.2020  Mgr. Dominik Babušík Na Hore 10 Košice
22.01.2020  Jaroslav Dvorský Adlerova 2 Košice
29.01.2020  Roland Georgiev Tokajícka 16 Košice
05.02.2020  Mgr. Ľubor Kalafus Krosnianska 85 Košice
12.02.2020  Mgr. Marián Krasnovský Buzulucká 8 Košice
19.02.2020  Ing. Roman Križalkovič Zupkova 35 Košice
26.02.2020  Ing. Matúš Novák, PhD. Bielocerkevská 5 Košice
04.03.2020  Mgr. Jana Rubická Dvorkinova 18 Košice
11.03.2020  MUDr. Ján Sekáč Bielocerkevská 27 Košice
18.03.2020  Ing. Dušana Sobodová Krosnianska 73 Košice
25.03.2020 Ing. Vladislav Stanko, MBA, LL.M Buzulucká 25 Košice
01.04.2020 Eduard Valkovský Kurská 29 Košice
08.04.2020 Mgr. Dominik Babušík Na Hore 10 Košice
15.04.2020 Jaroslav Dvorský Adlerova 2 Košice
22.04.2020 Roland Georgiev Tokajícka 16 Košice
29.04.2020 Mgr. Ľubor Kalafus Krosnianska 85 Košice
06.05.2020 Mgr. Marián Krasnovský Buzulucká 8 Košice
13.05.2020 Ing. Roman Križalkovič Zupkova 35 Košice
20.05.2020 RNDr. Miriam Melišová - Čugová Dvorkinova 3 Košice
27.05.2020 Ing. Matúš Novák, PhD. Bielocerkevská 5 Košice
03.06.2020 Mgr. Jana Rubická Dvorkinova 18 Košice
10.06.2020 MUDr. Ján Sekáč Bielocerkevská 27 Košice
17.06.2020 Ing. Dušana Sobodová Krosnianska 73 Košice
24.06.2020 Ing. Vladislav Stanko, MBA, LL.M Buzulucká 25 Košice