Mobilná aplikácia Košice-Furča

Milí obyvatelia našej mestskej časti. Sme veľmi radi, akú pozornosť venujete sledovaniu informácií, ktoré prinášame na našej webovej stránke (www.kosice-dh.sk) a na facebookovom profile mestskej časti Košice-Dargovských hrdinov. Obdobie koronakrízy sme využili na vytvorenie ďalšieho komunikačného produktu – mobilnej aplikácie „Košice-Furča“.

V mobilnej aplikácii nájdete všetky aktuality, ktoré prinášame na našom webe, kontakty na zamestnancov jednotlivých oddelení miestneho úradu mestskej časti Košice-Dargovských hrdinov, fotogalériu rôznych miest na našom sídlisku, užitočné informácie o rozložení veľkokapacitných kontajnerov či o všetkých správnych poplatkoch v prípade, že chcete využiť služby našej matriky alebo máte záujem kúpiť si napríklad rybársky lístok.

V aplikácii si môžete pozrieť vydania nášho sídliskového časopisu F-kuriér alebo zasielať podnety starostovi Jozefovi Andrejčákovi. Milým spestrením je sekcia „Susedský bazár“, kde môžete bezplatne inzerovať v prípade, že máte záujem niečo predať alebo kúpiť. Nový inzerát pridáte jednoducho: vyplníte text, základné kontaktné údaje a nahráte fotky.

Linky na priame inštalovanie (zadarmo):

Apple: https://apps.apple.com/sk/app/ko%C5%A1ice-fur%C4%8Da/id1474935586

Google: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.impoinfo.furca

Huawei: https://appgallery.huawei.com/app/C104579327

QR kódy:

Android:

IOS:

Harmony: