Fotogaléria z podujatia Family Sport Day

 20.07.2022

Prinášame fotogalériu z vydareného 6. ročníka podujatia Family Sport Day, ktoré sa uskutočnilo v stredu 1. septembra na ihrisku Futbalovej akadémie Benecol Košice v areáli Základnej školy Postupimská 37.

Súčasťou športového popoludnia bol bohatý program pestrých aktivít: šprintérske behy pre deti, mobilné planetárium, skákacia atrakcia, maľovanie na tvár, ukážky činnosti hasičov a polície. Ocenení spomienkovými medailami boli všetci bežci, tí najúspešnejší sa potešili aj z trofejí a vecných cien. Pre všetkých účastníkov behu bola pripravená tombola. Úsmev, spokojnosť a nadšenie detí boli najdôležitejšou charakteristikou stredajšieho sviatočného popoludnia na samom konci letných prázdnin.

Organizátorom akcie bola mestská časť Košice-Dargovských hrdinov a bola realizovaná s finančnou podporou Košického samosprávneho kraja (https://web.vucke.sk/sk/). Za pomoc pri organizácii ďakujeme aj Futbalovej akadémii Benecol Košice, produktovému partnerovi Bodva Sport Club a HC Košice i FC Košice za účasť známych hokejistov a futbalistov.

Ďakujeme všetkým deťom a ich rodičom, ktorí sa prišli zabaviť. Vyšlo aj počasie, hoci sa schyľovalo k dažďu, napokon našťastie nepršalo. Furčania, veríme, že ste sa cítili fajn, vidime sa o rok!


1 2 3 4 5 6 7 8 9 >