• ,
  • |
  • Mapa stránok |
  • E-mail kontakt
A- A A+
 
 

Aktuality

Oznam - Odstávka dodávanej studenej vody
VVS a.s., závod Košice, oznamuje odberateľom pitnej vody, že z dôvodu odstraňovania poruchy na prívodnom vodovodnom potrubí bude dňa 17.09.2014 od 08:00 hod., do 18:00 hod. odstávka dodávanej studenej vody ...
Oznam
Delegačné listiny pre voľby do orgánov samosprávy MČ Košice - DH sa podávajú u zapisovateľky miestnej volebnej komisie...
Návrh VZN 3/2014 o umiestňovaní volebných plagátov
v mestskej časti Košice-Dargovských hrdinov počas volebnej kampane pre voľby do orgánov samosprávy obcí
Oznam - Materská škola, Ovručská 14
Súkromná materská škola a jasličky Ovručská 14, Košice Vám ponúka voľné miesta od septembra 2014.
Pavelčákovci a Pomaranč - Fotogaléria
Mestská časť Košice - Dargovských hrdinov zorganizovala dňa 31.8.2014 v Parku pri Fontáne koncert skupín Pavelčákovci a Pomaranč
Dni lebedenia
Vo výmenníku číslo 6 si čas prázdnin a oddychu tento rok predlžíme o čosi dlhšie. V zadnej záhrade bývalej škôlky sa búdu 4. a 5. septembra v čase od 12.00 do 21:30 konať Dni lebedenia. Určené sú všetkým susedom z blízkeho aj širokého okolia Výmenníka Jegorovovo.
Oznam spoločenského centra - KS
Spoločenské centrum - Kultúrne stredisko od septembra 2014 ponúka tieto aktivity... Aktualizované 19.8.2014
Drišľak - Fotogaléria
Mestská časť Košice - Dargovských hrdinov v rámci Furčianskeho kultúrneho leta 2014, v parku pri fontáne, pri obchodnom stredisku Ondava dňa 2.8.2014 zorganizovala koncert skupiny DRIŠĽAK.
Oznam
Mestská časť Košice - Dargovských hrdinov oznamuje, že odo dňa 2.8.2014 za začali práce na odstránení havarijného stavu podchodu pri OC Ondava.
Letné kino - Fotogaléria
V rámci Furčianskeho kultúrneho leta 2014, bolo v parku pri fontáne,pri obchodnom stredisku Ondava v dňoch 18.7. a 25.7.2014 zorganizované LETNÉ KINO, pod záštitou Mgr. Jozefa Andrejčáka,starostu mestskej časti Košice - Dargovských hrdinov.
Európske zisťovania o zdraví (EHIS 2014)
Európske zisťovania o zdraví (EHIS 2014)
Medzinárodný deň detí - Fotogaléria
Mestská časť Košice - Dargovských hrdinov organizuje Medzinárodný deň detí, 8. jún 2014 - Nedeľa, 14.30 - 18.00, PARK PRI FONTÁNE pri obchodnom stredisku Ondava.
Moja Furča - mobilná aplikácia
Mobilná aplikácia "moja Furča" je určená Vám, obyvateľom a návštevníkom mestskej časti Košice - Dargovských hrdinov. Prináša do Vašich smartfónov všetky dôležité informácie týkajúce sa života v nej.
Fotografická súťaž
V novom kalendárnom roku vyzývame Furčanov, ktorí vo voľnom čase radi fotografujú a zaujali ich na našom sídlisku rôzne zaujímavé momentky či zákutia, aby sa zapojili do fotografickej súťaže.
OZNAM - Evanjelická materská škola – „Sovičky“ na Exnárovej 10 v Košiciach
Touto cestou oznamujeme, že máme ešte voľné kapacity pre prijatie do MŠ.
1 2 >

Linky:Reklamné odkazy: