• ,
  • |
  • Mapa stránok |
  • E-mail kontakt
A- A A+
 
 

Aktuality

Drišľak
Mestská časť Košice - Dargovských hrdinov Vás pozýva na koncert skupiny Drišľak, 2.8.2014 (sobota) 17:30. park pri fontáne
Letné kino
VESNIČKO MÁ STŘEDISKOVÁ - 18.7.2014 - piatok o 21:00, BABOVŘESKY 2 - zmena termínu premietania - 25.7.2014 - piatok o 21:00
Kultúrne leto 2014
Mestská časť Košice - Dargovských hrdinov organizuje: FURČIANSKE KULTÚRNE LETO 2014. Začíname 26.6. /štvrtok/ koncert Jaroslava Dvorského a Konzervátoria "Exnárova".
Oznam - Rozmiestnenie veľkokapacitných kontajnerov
Mestská časť Košice - Dargovských hrdinov v spolupráci s firmou Kosit a.s. zabezpečuje v období od 25.07.2014 do 01.08.2014 rozmiestnenie veľkokapacitných kontajnerov.
Európske zisťovania o zdraví (EHIS 2014)
Európske zisťovania o zdraví (EHIS 2014)
Oznam spoločenského centra - KS
Spoločenské centrum - Kultúrne stredisko plánuje pre Vás od septembra 2014 tieto aktivity... Aktializované 24.6.2014
Medzinárodný deň detí - Fotogaléria
Mestská časť Košice - Dargovských hrdinov organizuje Medzinárodný deň detí, 8. jún 2014 - Nedeľa, 14.30 - 18.00, PARK PRI FONTÁNE pri obchodnom stredisku Ondava.
Deň Zeme - Fotogaléria
Mestská časť Košice - DH spolu s OÚ KE odborom starostlivosti životného prostredia srdečne pozýva žiakov štvrtého ročníka základných škôl na VI.ročník náučnej akcie "Deň Zeme" dňa 13.5.2014.
Ochrana pred kliešťom
Jarné obdobie na Slovensku so sebou prináša aj aktivitu kliešťov, pričom v súčasnom období evidujeme ich zvýšený výskyt. Ako je známe, kliešte sa vyskytujú hlavne v tráve a v nízkych porastoch, vo vidieckych i mestských lokalitách...
Staré nanovo
Tvorivá dielňa s Rozáliou Tóthovou bude zameraná na vytvorenie nových suvenírov z Furče. Každý sa môže zapojiť už len tým, že nám pomôže so zbieraním šálok, podšálok, poldecákov alebo starých príborov.
Kvet Furče
Cieľom projektu Kvet Furče je revitalizovať časť neudržiavaného priestoru v okolí bývalej materskej škôlky a vytvoriť oddychový a aktívny bod pre obyvateľov z okolitých panelákov...
Moja Furča - mobilná aplikácia
Mobilná aplikácia "moja Furča" je určená Vám, obyvateľom a návštevníkom mestskej časti Košice - Dargovských hrdinov. Prináša do Vašich smartfónov všetky dôležité informácie týkajúce sa života v nej.
Fotografická súťaž
V novom kalendárnom roku vyzývame Furčanov, ktorí vo voľnom čase radi fotografujú a zaujali ich na našom sídlisku rôzne zaujímavé momentky či zákutia, aby sa zapojili do fotografickej súťaže.
Odhalenie pamätníka ľudovej architektúry - fotogaléria
Slávnostné odhalenie Pamätníka ľudovej architektúry sa konalo v sobotu 28. septembra 2013 na sídlisku Dargovských hrdinov, ktoré Košičania nazývajú “Furča“.
Otvorenie dopravného ihriska na ZŠ Ľ. Fullu, Maurerova ul. - fotogaléria
Mesto Košice a Mestská časť Dargovských hrdinov s podporou EEI s.r.o. uvádza do prevádzky nové dopravné ihrisko!
1 2 >

Linky:Reklamné odkazy: